• slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

05/7 1399


ام بی ای نیوز:
در عصر حاضر بر اهمیت منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمان تاکید می‌شود. اهمیت این موضوع، به ویژه در کسب وکارهای خدمت محور، دو چندان است و هر چقدر این سرمایه از کیفیت مطلوب و تناسب بالاتری برخوردار باشد، مسیر موفقیت، توسعه و دست یابی به اهداف فردی و سازمانی هموارتر خواهد بود. بنابراین، توجه به جذب و گزینش افراد شایسته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بدیهی است سازمان‌ها برای دست یابی به اهداف اشاره شده، تلاش دارند در فرایند استخدامی، بهترین و مناسب ترین افراد را جذب سازمان کنند. ملاک‌های احراز صلاحیت فرد در سازمان‌های مختلف یکسان نیست. ولی بیشتر سازمان‌ها هنگام تامین منابع انسانی مورد نیاز، ضمن توجه به دانش، تخصص و تجربه، به مهارت‌هایی از قبیل کار تیمی، حل مسئله، مدیریت خود، تصمیم گیری، ارتباطات و در نهایت به بهره وری، تعهد و مسئولیت پذیری افراد توجه ویژه‌ای دارند. به طور قطع جذب و پرورش منابع انسانی کارآمد یکی از حساس ترین و مهم‌ترین وظایف هر سازمانی است.


از سوی دیگر، همواره برای تمامی کارجویان، دغدغه کار در محیطی مطلوب بسیار مهم بوده و لازمه تحقق این امر به روز بودن و ارتقای سطح تحلیل تمامی جنبه‌های کاری، شخصیتی، رفتاری و عملکردی خود بازبینی‌های لازم را انجام دهند تا بتوانند آینده کاری خود را تضمین کنند.

کتاب پرسش و پاسخ‌های استخدامی در یک نگاه ، تالیف پت کریسیتو و دی فانک هاوزر با ترجمه و تدوین، سید سعید عربی زنجانی مخاطبان را در راه رسیدن به اهداف خود یاری خواهد کرد. مخاطبان با مطالمهکتاب مورد نظربرای حضور در یک مصاحبه استخدامی آمادگی لازم را بدست خواهند آورد.

لازم به ذکر است، کتاب مورد نظر به همت انتشارات سرافراز در 239 صفحه چندی است که روانه بازار شده است.


mbanews.ir- نرگس فرجی

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود