اسلاید شو


08/19 1398


ام بی ای نیوز:
یونیسف کانادا با راه اندازی کمپین «بچه ها حق دارند بچگی کنند»، مدافع حقوق بچه ها شده و کانادایی ها را برای حمایت از اقدامات جهانی آن به چالش کشیده است. یونیسف کانادا می خواهد اطمینان یابد که هر بچه ای در یک محیط امن و حمایتی رشد می کند. کمپین فوق با همکاری آژانس جهانی خلاقیت مستقر در تورنتو و آژانس بازاریابی و تبلیغاتی Juniper Park\TBWA برگزار شد و فعالیت در تلویزیون، محیط خارج از خانه، به شکل اجتماعی و محتوای ویدئویی آنلاین را در بر می گیرد.

در سال ۱۹۸۹ میلادی، کنوانسیون حقوق پیمان بچه ها بسته و این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که به پایه و اساسی برای مواضع یونیسف در برابر موضوع حقوق انسانی هر بچه، درهمه جای جهان، تبدیل شد.

این کمپین روی بسیاری از حقوق مندرج در کنوانسیون حقوق کودک به شیوه ای تاکید می کند که بیشترین ارتباط را با کانادایی ها دارد. چنین کمپینی به حمایت از پنج ستون برند یونیسف می پردازد: بچه ها حق دسترسی به اب سالم، آموزش، تغذیه صحیح و مناسب، سلامت و محافظت را دارند اما آن ها همچنین از حق بازی، مطالعه کتابی که می تواند زندگی آن ها را تغییر دهد، خوردن یا نخوردن سبزیجاتشان، شفا با آغوش درمانی و حتی بازی خارج از فضای خانه بدون ترس برخوردار هستند. این آزادی ها به بچه ها اجازه می دهند تا بچگی کنند.مرضیه فروتن

www.thedrum.com

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود