اسلاید شو


12/28 1398


ام بی ای نیوز:
گروه زعفران سحرخیز در راستای مسئولیت اجتماعی، اقدام به ارسال بسته هایی چای کرده که روی آن عبارت هایی در تقدیر و تشکر از زحمات پزشکان و پرستاران در شرایط بحران کرونا درج شده است.

این روزها شاهد هستیم شرکت های مختلف و برندهای مطرح در سطح جهان در کنار مخاطبانشان برای مبارزه و عبور از بحران کرونا، بی تفاوت نبوده و هریک در راستای نوع فعالیتشان دست به اقدامات خلاقانه و موثری زده اند.

در ایران نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و ابتلای بخش های از جامعه برندها به خصوص درحوزه ی صنایع غذایی درراستای مسئولیت اجتماعی در کنار مخاطبان خود اقدامات ارزنده ای ارائه کردند.گروه زعفران سحرخیز با عنایت به این موضوع که پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با بحران کرونا در کنار بیماران و خانواده هایشان هستند و نقش مهمی دراین بحران برعهده دارند، با ارسال بسته های چای و درج پیام تقدیر و تشکر از کادر درمان بیمارستانها سعی کرده نسبت به موضوع ایجاد شده در جامعه بی تفاوت نبوده و مراتب قدردانی از حافظان سلامت جامعه را به جا ی آورد.

آنچه در این اقدام بیشتر مورد توجه کادردرمان قرارگرفت پیامی بود که درقالب عبارتهایی روی هربسته که به دستشان میرسید درج شده و شعار این حرکت آرزوی حال خوب برای همه است.بیمارستان شهدای تجریش و امام خمینی و فیروزگر در تهران و بیمارستان فوق تخصص اکبر، شریعتی در مشهد از جمله این بیمارستانها بودند.

این حرکت گروه زعفران سحر خیز در آستانه نوروز 99 گامی در جهت ایجاد "حال خوب " برای مخاطبان و همه کسانی که در این عرصه حضور دارند و نقش ایفا می کنند بوده است.

لازم به ذکر است در راستای تسهیل خرید محصولات سحر خیز وبسایت مجموعه فروش آنلاین را برای گروه هایی که در قرنطینه خانگی هستند و امکان خرید حضوری ندارند را مهیا کرده است که پس ازثبت سفارش ها به درب منزل مشتریان ارسال می شود. همچنین برخی محصولات و دمنوش هایی که برای تقویت سیستم ایمی بدن مناسب هستند با درج مشخصات و خواص محصول در پکیج ویژه ارائه شده است.


mbanews.ir-مریم غضنفری
امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود