اسلاید شو


12/15 1397


ام بی ای نیوز: 
Super Bowl 2019 باعث می شود که لحظات درخشانی در دنیای تبلیغات از ستایش نوشیدنی های مختلف گرفته تا یک نمونه تواضع مستند و غیر محتمل برگر کینگ در ذهن ما نقش ببندد.


این غول دنیای فست فود کمپین #EatLikeAndy خود را همراه با یک تصویر از نماد هنری دهه 1980 میلادی، اندی وارهول، راه اندازی کرد که او را در حال خوردن یک عدد برگر نشان می دهد.


این ویدیو به هر حال ستایش برگر کینگ توسط یک نماد را سر لوحه خود قرار می دهد. با این وجود، بررسی دقیق تر سایت Ad Age مشخص کرد که واقعیت فراتر از آن چیزی است که به چشم می آید. به گزارش Ad Age، ویدیو 1982 ابتدا در قالب فیلم "66 صحنه"، محصول آمریکا و مستند ساز دانمارکی، یورگن لت، ساخته شد.

در مصاحبه ای با لت، ظاهرا این هنرمند فقید ترجیح داده است که در برخورد با یک برگر، مک دونالد را انتخاب کند. علت آن است که اولویت وارهول طراحی خاص برگر مک دونالد در مقایسه با طراحی برگر کینگ به شمار می رود. ابتدا به وارهول برگر Burger King کنار دو همبرگر دیگر ارائه داده شدند. او از لت درباره برگر مک دونالد پرسید. پاسخ به این سوال دقیق ترین و ظریف ترین دیزاین را در بر می گرفت.


لت از او خواست تا بی درنگ به خاطر او مک دونالد را انتخاب کند اما ترجیحا وقت را هدر نداد و در عوض بر روی گزینه برگر کینگ توقف و توافق کرد. برگر کینگ کل کلیپ خوردن برگر خود به وسیله وارهول را در اینترنت به اشتراک گذاشت و ظاهرا بالاخره یک اثر هنری نمایشی عالی اما با این وجود آزاردهنده منتشر شد.
مترجم: مرضیه فروتن

www.designtaxi.com


امتیاز به این خبر:
تعداد مشاهده خبر: 200 دیدگاهها: 0 نویسنده این خبر: amirhossein

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود