• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5
  • slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

03/31 1399


ام بی ای نیوز:
همیشه عادت داشتیم به در آغوش گرفتن به عنوان حرکتی معمولی نگاه کنیم تا این که چند هفته قرنطینه با مردم بلژیک کاری کرد تا در آرزوی در آغوش گرفتن عزیزانشان به سر ببرند. حالا با در پیش گرفتن تدریجی روند عادی زندگی در بلژیک، دولت این کشور به مردم اجازه داده است که تا مرز ۱۰ نفر دور هم جمع شوند. از همه مهم تر این که حالا دیگر می توانند عزیزانشان را در آغوش بگیرند.

همه افرادی که با الهام از حس شادی و خوشبختی در قالب یک مجموعه عکس های زیبا و درخشان با عکس گرقتن از مردم این لحظات را ثبت می کردند، شاهد صحنه هایی احساسی و زیبا بوده اند. این عکس های توسط عکاس بلژیکی و سفیر کانن (Canon)، لیو بلانکوارت، ثبت شد. او در یک محیط تمیز و بهداشتی از اولین در آغوش گرفتن ها بین دوستان و عزیزان از هر سن و هر نژادی عکس گرفت. در قالب این اقدام احساسی و زیبا عاشقان، دوستان، مادربزرگ ها و نوه ها، برادر ها و خواهر ها همدیگر را در آغوش گرفتند.

از این سری عکس ها شش عکس منتخب برگزیده اما در ادامه تصاویر بیشتری ارائه خواهد شد. در نهایت فیلمی از تمام عکس های گرفته شده تهیه می گردد. این تصاویر هم در فضا های اجتماعی و هم در اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. ایده اولین آغوش ها (#FirstHugs) حتی در قالب یک برنامه تلویزیونی در تلویزیون ملی به شرح داستان زندگی و پیشینه افرادی می پردازد که پس از قرنطینه و مدتی طولانی توانستند بار دیگر یکدیگر را در آغوش بگیرند.مرضیه فروتن

www.adsofbrands.net

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود