اسلاید شو


07/7 1397
بسته بندی رستورانی که شبیه زنی چینی ست


ام بی ای نیوز: هدف از اجرای این پروژه طراحی نمای خارجی یک رستوران غذای خیابانی چینی با ویژگی های خاص خود است که علاقه مردم را بر می انگیزد.
در حالی امروزه رنگ های غالب بیشتر رستوران های چینی را زرد و قرمز تشکیل می دهند که ظروف غذاخوری سنتی چینی به رنگ آبی هستند. به این ترتیب رنگ اصلی نمای خارجی این رستوران را رنگ آبی تشکیل می دهد. شخصیت و عنصر اصلی پروژه یک زن چینی و چهره او لوگوی رستوران بود.
این تصویر بر روی منو ها و کارت های رستوران نیز وجود دارد. با قرار دادن کارت ها یا منو های رستوران کنار هم در یک ردیف، ما به یک تصویر یا الگو از این زن دست می یابیم. به علاوه، نمونه هایی از گوشت های احتمالا منتخب را می توان بر روی سطوح مختلف یافت.چه چیز این طراحی را منحصر به فرد می کند؟
بسته بندی از لوگو شروع می شود. برای ثبت سفارش سریع و یکپارچه، ما می توانیم غذای دلخواه خود را از روی تصاویر جعبه انتخاب کنیم. به این ترتیب ثبت سقارش ساده و آسان می شود. جعبه برای تحویل و خوردن غذا از داخل آن مناسب است. جعبه به محض باز شدن شکل بشقابی را به خود می گیرد که اجازه خوردن غذا های ساده با چاپستیک های چینی را به شما خواهد داد. بسته شدن جعبه با این چوب ها، نشان از علاقه طراح به ترکیب مو با یک سنجاق سر دارد. اگر به خارج از جعبه نگاه کنید، تصویر یک زن خندان را می بینید که غذا را در آغوش گرفته است. داخل
جعبه، الگو ها و روش های مصرف گوشت به تصویر کشیده شده اند. با پایان یافتن غذا، مثل کلوچه های شانس، شاهد یک پیام کوچک زیر جعبه خواهیم بود.طراحی: زیتا ناگی
نوع پروژه: پروژه دانشجویی
مدرسه: Corvin Artschool
دوره: طراحی گرافیک
مدرس: جودیت تود، رکا هولو-اسزابو
موقعیت مکانی: بوداپست، مجارستان
محتوای بسته بندی: رستوران غذای خیابانی چینی
اجزای پایه / مواد اولیه بسته بندی: کاغذ، مقوا
فرایند چاپ: چاپ دیجیتالمترجم: مرضیه فروتن
www.packagingoftheworld.com

شنبه 7 مهر 1397
امتیاز به این خبر:
تعداد مشاهده خبر: 207 دیدگاهها: 0 نویسنده این خبر: mojtahed

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود