• slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

10/9 1399


ام بی ای نیوز: در یکم ماه می سال 2005 میلادی، در نیمه دوم بازی بارسلونا و آلباسته، پسری ریز نقش جایگزین ساموئل اتوئو شد. دقایقی بعد پسرک آرژانتینی با پاس تماشایی رونالدینیوی برزیلی، گلی دوم بارسلونا را وارد دروازه کرد و اولین گل خود در لباس آبی اناری بارسلونای بزرگسالان را به ثبت رساند.

تقریبا هیچکس در اولین روز ماه می سال 2005 نمی‌دانست که او یکی از عجایب فوتبال خواهد شد. هیچکس حدس نمی‌زد که قرار است رکوردهای مختلف دنیای فوتبال جابه‌جا شود و تاریخ فوتبال تحت سلطه پادشاهی آن پسر دربیاید. شاید هیچکس به جز خود لیونل مسی. مسی ثابت کرد که با سختکوشی فراوان در کنار استعداد بی‌نظیر، می‌توان کارهای اعجاب انگیزی انجام داد.از ماه می سال 2005 تا دسامبر سال 2020، روزهای زیادی می‌گذرد. لیونل مسی در طول این سالها بارها برنده انواع مختلفی از جایزه مانند توپ طلا شد و رکوردهای فراوانی را به ثبت رساند. اما آنچه که باعث نوشتن این مطلب شده، برنامه ارتباطی است که بر اساس آخرین رکورد او صورت گرفت.

لیونل مسی با گلزنی در برار وایادولید توانست ششصد و چهل و چهارمین گل خود با لباس بارسلونا را به ثمر رساند و به رکورد 643 گله‌ی پله، بعد از چهار دهه، خاتمه دهد.

شکستن رکورد پله باعث شد تا یک برند نوشیدنی که از اسپانسرهای لالیگا نیز است، در قالب یک برنامه ارتباطی، 644 نوشیدنی برای تمامی دروازه‌‌بانانی ارسال کند که مسی در طول این 15 سال، دروازه آنها را فتح کرده است.

هر شیشه از نوشیدنی شامل یک عدد از شماره 1 تا شماره 644 بود که به دروازه‌بان مربوط به آن گل ارسال شد. ایکر کاسیاس بازنشسته با دریافت 17 نوشیدنی، از رکوردداران است. جان لوئیجی بوفون نیز دو نوشیدنی دریافت کرد و با آنها عکس گرفت.

حرکت خلاقانه این برند نوشیدنی در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بازنشر شد. اما خلاقیت و خاص بودن این این حرکت به اینجا ختم نمی‌شود؛ حتی لیبل‌های این محصول منحصر به فرد، خلاق است. در این لیبل‌ها علاوه بر طرحی از مسی بر روی برچسب شیشه، جمله They Say نیز وجود دارد که اشاره‌ای به حرف‌هایی که در طول یک فصل اخیر درباره مسی زده شد. عباراتی مانند " او قلبش دیگر با تیم نیست"، " او دیگر این شهر را دوست ندارد" و یا عبارات قدیمی‌تر که "مهاجرت به اسپانیا زندگی او را نابود خواهد کرد" که این رکورد و این 644 نوشیدنی، پاسخی است به آن حرفها.

مسی در سپتامبر امسال، قرارداد سه ساله تبلیغاتی را برای این شرکت نوشیدنی امضا کرده است. این اولین برنامه‌ای بود که بعد از امضای این قرارداد انجام شد، حال باید بنشینیم و منتظر ادامه تبلیغات این برند باشیم. شاید حتی روزی مسی را دیدیم که وازآپ گفتن (wassup) با یکی از دوستانش صحبت می‌کند.mbanews.ir-ایمان آزاد

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود