سایت خبری تحلیلی ام بی ای نیوز

اسلاید شو


12/13 1397ام بی ای نیوز:
تبلیغات بازرگانی رسانه‌ای‌ست که تصمیم گیرندگان صنعت تبلیغات را هدف قرار داده و در صدد است، موضوعاتی که به این بخش از صنعت تبلیغات مرتبط می‌شود را مورد بررسی قرار دهد. در همین راستا این ماهنامه به شماره 99 خود رسیده و مخاطبان می‌توانند از طریق مختلف آن را تهیه و مورد مطالعه قرار دهند.


در این شماره از ماهنامه تبلیغات بازرگانی مطالب مختلفی با موضوعاتی مانند: روند فعالیت مرکز نوآوری آو به عنوان مرکزی که با تاکید برنوآوری، سعی در ایجاد و استفاده از سرویس‌های نسل آتی مارکتینگ با کمک افراد تکنولوژی محور و نوآور دارد. بررسی تغییرات تعرفه و ضوابط پذیرش و پخش آگهی تلوزیونی سال 98، بررسی وضعیت بخش بندی مصرف کنندگان رنگ مو در ایران، نگاهی به چهارمین جشنواره تبلیغات ایران، بررسی اما و اگرهای رتبه‌بندی شرکت‌های تبلیغاتی، بررسی زوایای داستان گویی در تبلیغات و برندینگ، گزارش تحقیقاتی درخصوص میزان آگاهی ایرانیان در زمینه بیماری دیابت و...مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته‌اند.


علاقه‌مندان به دریافت این ماهنامه با ارسال درخواست به آدرس ایمیل tablighatbazargani@gmail.com می‌توانند، فرم اشتراک را دریافت کنند. همچنین این ماهنامه از طریق سایت www.magiran.comنیز در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.


mbanews.ir-نرگس فرجي


امتیاز به این خبر:
تعداد مشاهده خبر: 172 دیدگاهها: 0 نویسنده این خبر: amirhossein

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود