• slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

12/17 1399


ام بی ای نیوز:
گروه کافه بازار چندی‌ست سرویس
VOD برای تماشای آنلاین فیلم‌ را در اپلیکیشن خود راه اندازی کرده است. کافه بازار به منظور معرفی بیشتر این سرویس کمپینی را با ایده پردازی و استراتژی تدوین شده توسط آژانس تبلیغاتی لیمون اکران کرده است. در راستای این کمپین چهار ویدیوی خلاقانه و تاثیرگذار توسط لیمون ساخته شده که با بازخوردهای مثبتی از طرف مخاطبان و تیم کافه بازار روبرو شده است.

علی سراج مدیرخلاقیت و هنری آژانس تبلیغاتی لیمون درباره کمپین کافه بازار گفت: گروه کافه بازار چندی‌ست سرویس VOD برای تماشای آنلاین فیلم‌ را در اپلیکیشن خود راه اندازی کرده است. کافه بازار قصد داشت با اجرای کمپین دیجیتال آگاهی مخاطبان را نسبت به راه‌اندازی این سرویس افزایش دهد. چنین هدفی در قالب بریفی درست و حرفه‌ای از طرف تیم کافه بازار به لیمون ارائه شد. پس از بررسی بریف، مزیت‌های اصلی سرویس جدید یعنی در دسترس و رایگان بودن مشخص شد. دو مزیت مهمی که می‌توانستیم درکمپین بر آنها متمرکز شویم. از طرفی سرویس جدید کافه بازار از طریق ابزاری مانند موبایل در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرید، برهمین اساس ما نیز در کمپین ابزار را در نظر گرفتیم.

سراج در ادامه افزود: پس از بررسی نتایج بدست آمده به شعار کمپین رسیدیم. در این شعار ذهن مخاطبان را درگیر پیامی کردیم که از طریق آن به مزیت‌های سرویس اشاره می‌شد. شعار این بود: "در ...، رایگان فیلم ببین" . جای خالی شعار با کلماتی مانند: در خانه، در زمان استراحت، در زمان انتظار و.. پُر می‌شد. از طریق این شعار به مخاطبان گفته شد که در هر زمان و هر مکان می‌توانند، رایگان فیلم ببینند. متناسب با شعار، آرت ورک‌ طراحی و ایده گسترش پیدا کرد. در نتیجه چهار آرت ورک با شعارهای "در تاکسی، رایگان فیلم ببین". "در خانه، رایگان فیلم ببین". "در خانه، رایگان انیمیشن ببین". "در زمان انتظار فیلم ببین". توسط تیم کافه بازار طراحی شد.

در راستای این بخش، چهار ویدیوی خلاقانه برای دیجیتال توسط تیم لیمون طرح ریزی شد. در این ویدیوها از زوایه نگاه مخاطبان به موضوع نظاره کردیم. در این ویدیوها بازیگرها حین دیدن فیلم از طریق سرویس کافه بازار درگیر ماجراهای جالبی می‌شوند. از طریق این ویدیوها نشان داریم که هر فردی حین دیدن یک محتوای خوب از محیط اطرافش فارغ و وارد فضای خیالی می‌شود. در واقع محتواهای ارائه شده از طریق سرویس کافه بازار آنقدر با کیفیت است که فرد حس می‌کند، اتفاقات فیلم در دنیای واقعی نیز رخ داده است. محتواهای تولیدی برای این کمپین از یک خط داستانی پیروی می‌کنند. تا به امروز بازخوردهای مثبتی از کمپین دریافت کردیم. البته به دلیل اینکه کمپین در حال اکران است، صحبت درباره بازخوردها کمی زود است.


mbanews.ir- نرگس فرجی

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 2
میهمان
پاسخ 17 فروردین 1400 06:17 AndrewCoels
микрозайм на карту срочно круглосуточно --- Если срочно нужен микрозайм обратитесь сюда --- шары с гелием недорого в москве --- весело и радостно --- семена почтой --- мой коммент информативен --- лк госуслуги физического лица --- как пользовать сайтом --- доставка шариков недорого --- и добавить больше нечего активация windows 7
میهمان
پاسخ 17 فروردین 1400 09:54 AndrewCoels
займ быстро деньги онлайн переводом --- Если срочно нужен микрозайм обратитесь сюда --- купить шарики с гелием в москве --- тут шарики для всех --- купить семена томатов онлайн --- купить огурцы можно тут --- есаи госуслуги вход --- советы и статиь для госуслуг --- воздушные шары с доставкой --- и добавить больше нечего активатор windows 7

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود