اسلاید شو


12/19 1397


ام بی ای نیوز: آگهی تبلیغاتی جدید نایک با عنوان "بی پرواتر رویا پردازی کنید" با این حرف ها شروع می شود: "اگر ابراز احساسات کنیم به ما دراماتیک می گویند. اگر بخواهیم با مردان شانه به شانه مبارزه کنیم ما را دیوانه می انگارند و اگر رویای فرصت برابر را ببینیم، به ما لقب افرادی خیالاتی را می دهند.


ویدیوی توانمندسازی، با صدای سرنا ویلیامز و پخش در شب یک شنبه و مراسم اسکار، همچنان در مورد استانداردهای دو گانه جنسیتی و عبارات استفاده شده برای کنار گذاشتن زنانی که برای دستیابی به افتخار و سرافرازی تلاش می کنند، سخن می گوید.


ویلیامز چنین ادامه می دهد: "وقتی برای رسیدن به چیزی مقاومت می کنیم، دیوانه هستیم. وقتی بیش از حد خوب هستیم یک جای کار می لنگد و وقتی عصبانی می شویم، هیستریک، غیر منطقی یا مجنون هستیم. این در حالی است که در پس زمینه آگهی تبلیغاتی بعضی از بزرگ ترین ورزشکاران جهان که البته همه آن ها زن هستند، ورزش می کنند.

ظاهرا مردم زنان دونده، بوکسور، شناگر، مربی یک تیم حاضر در لیگ ان بی ای، ورزشکار محجبه، اسکی باز، یا برنده 23 گرند اسلم را دیوانه می دانستند که با یک بچه برای کسب موفقیت های بیشتر دوباره به میدان مسابقه باز می گردد اما به گفته نایک این کار تا وقتی جنون آمیز است که آن را انجام نداده اید.
مترجم: مرضیه فروتن

www.mashable.com


امتیاز به این خبر:
تعداد مشاهده خبر: 203 دیدگاهها: 1 نویسنده این خبر: amirhossein
میهمان
پاسخ 28 اردیبهشت 1398 04:09 امیراشکان کلیشادی
بی پرواتر رویاپردازی کنید
خلاقیت همه چیز است

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود