اسلاید شو


02/25 1398ام بی ای نیوز:
یک شرکت تولید کننده پروژکتور و ال سی دی در هند به نام «Epson» با یک فیلم شیرین و احساسی مقام مادران را در همه جای جهان گرامی می دارد. کمپین، با عنوان #ShesAlwaysWithYou، اذعان می کند که روح مادر به خصوص زمانی که فرزندش در معرض خطر بدبختی قرار می گیرد، پیش او می آید.

فیلم بر پایه این دیدگاه و حقیقت جهانی ساخته شده است که مادران هر کاری را برای کودکانشان انجام می دهند. این فیلم به رابطه میان یک مادر و دختر نوجوانش می پردازد. فیلم یک قطعه از داستان زندگی است که رابطه نزدیکی با موضوع آگهی تبلیغاتی دارد. شرحی ساده اما همچنان موثر از عشق مادر و راه هایی طولانی که او برای رفتن به سمت کودکش طی می کند.
توشاد طلعتی، رئیس بخش برند و ارتباطات در Epson هند به کمپین به عنوان راهی برای ایجاد یک پیوند عمیق تر با مخاطب هدف برند نگاه می کند. به گفته او، Epson بیش از ۳ میلیون کاربر برای چاپگر های «Eco Tank» خود در هند دارد و بخش بزرگی از این پایگاه کاربری را پدر و مادر های دانش آموزان، به خصوص مادر ها تشکیل می دهند. به عنوان یک برند، هدف این شرکت بذل یک توجه خاص به فداکاری های کوچک و بزرگی است که مادران به خاطر کودکانشان از خود نشان می دهند. مدیران و کارمندان Epson احساس کردند که اینک زمان مناسب برای برگزاری کمپین فوق و حضور در زندگی های مصرف کنندگانشان با یک داستان گرم و صمیمی فرا رسیده است. همگان با آن داستان ارتباط برقرار می کنند و آن را با مادرشان به اشتراک می گذارند.


مترجم: مرضیه فروتن

www.thedrum.com

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود