اسلاید شو


10/25 1397


ام بی ای نیوز: در چند روز اخیر به همت کاربران یک تخم مرغ ناقابل توانست رکورد محبوب ترین عکس اینستاگرام با بیش از 22 میلیون لایک را بشکند. قبلا این رکورد به عکس کایلی جنر کنار دختر تازه متولد شده اش با 18 میلیون لایک تعلق داشت.
جالب این جا است که تصویر یک عدد تخم مرغ با پس زمینه سفید توانسته است از اولین عکس جنر از دخترش استورمی جلو بزند. این عکس در زمان آپلود در تاریخ 6 فوریه 2018 هجده میلیون لایک را به نام خود ثبت کرد.


تصویر تخم مرغ با این کپشن گذاشته شد: "بیایید با هم یک رکورد جهانی را بشکنیم و کاری کنیم که بیشترین تعداد لایک را در اینستاگرام به دست بیاورد." واکنش جنر به شکستن این رکورد عجیب و شگفت انگیز بود: او در قالب یک ویدیو تخم مرغی را وسط خیابان شکاند و سپس این کپشن را گذاشت: "تخم مرغ را شکستم، اگر می تونی برش دار."

در همین حال واکنش بسیاری از کاربران اینستاگرام به موفقیت عجیب و خنده دار این تحم مرغ دیدنی است. یک نفر از التماس کایلی جنر برای توقف روند به اشتراک گذاری تصویر این تخم مرغ سخن گفته و دیگری عنوان کرده است که مدیران و دست اندرکاران شوی تلویزیونی آمریکایی محبوب "The Ellen Show" بی صبرانه انتظار مصاحبه با این تخم مرغ موفق را می کشند.


کایلی جنر: تخم مرغ را شکستم

مترجم: مرضیه فروتن
www.designtaxi.com

سه شنبه 25 دی 1397
امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود