اسلاید شو


10/25 1397


ام بی ای نیوز: سال 2019 برای دو کارمند سازنده چینی گوشی هوشمند، هواووی خوب شروع نشد که گوشی های هوشمند سری P آن با آیفون های اپل رقابت می کنند.
در اولین روز سال، هواووی در حرکتی عجیب با یک آیفون پیام "سال 2019 مبارک" را برای فالوور هایش توییت کرد. این گاف یا سوتی قطعا برای همه کاربران این پلت فرم رسانه اجتماعی پخش شد که ارسال و انتشار آن از طریق یک گوشی آیفون را نشان می داد.
حتی با وجود حذف سریع آپلود، اسکرین شات از آن فورا در فضای آنلاین انتشار یافت و منجر به واکنش نسبت به رفتار دو کارمند هواووی شد.با توجه به حافظه داخلی رویترز به تاریخ 3 ژانویه 2019، رتبه کارمندان یک پله نزول و حقوق ماهیانه آن ها تا 728 دلار کاهش پیدا کرد. رتبه پرداختی رئیس بازاریابی دیجیتال هواووی نیز به مدت یک سال اجازه ارتقاء ندارد.
معاون ارشد رئیس شرکت، چن لیفن، در قالب این حافظه داخلی توضیح داد که این رویداد به برند هواووی صدمه زده است. به گفته مقامات شرکت، اشتباه فوق رویه عادی عدم انطباق و اشتباه در مدیریت را منعکس می کند.

این پیشامد ظاهرا پس از سپردن مسئولیت به شرکت رسانه های اجتماعی "Sapient" و تردید در رابطه با مشکلات وی پی ان بر روی دسکتاپ اتفاق افتاد. به منظور ارسال یک توییت به موقع در نیمه شب، به جای آن یک آیفون با یک سیم کارت رومینگ برای آپلود پیام مورد استفاده قرار گرفت. این نخستین بار نیست که یک اشتباه بزرگ از سوی هواووی آن را در کانون توجه قرار می دهد. در ماه آگوست سال گذشته برند در حال مچاله کردن یک عکس DSLR به عنوان نمونه کار با دوربین گوشی هوشمند خود دیده شد.

توییت کارمند هواووی با گوشی آیفون

مترجم: مرضیه فروتن
www.designtaxi.com

سه شنبه 25 دی 1397
امتیاز به این خبر:
تعداد مشاهده خبر: 232 دیدگاهها: 0 نویسنده این خبر: amirhossein

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود