• slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

11/9 1400
حضور تولیدکنندگان نوشیدنی در تبلیغات محیطی شهر تهران

در بازه زمانی خرداد و تیرماه 1400، بیش از 220 سازه محیطی در شهر تهران به تبلیغات نوشیدنی‌ها اختصاص داشته است. در این دو ماه فضای تبلیغات اکران شده در این سازه ها حدود 8,500 متر مربع بوده و ارزش تعرفه‌ای آن ها بالغ بر 580 میلیارد ریال تخمین زده شده است. در ادامه اطلاعات جامع‌تری از گزارش بررسی تبلیغات محیطی شرکت پژوهش بازار رسانه امروز (emrc) در خرداد و تیر ماه 1400 می‌خوانید.

در این گزارش آمده: در بازه زمانی اشاره شده 16 برند از رسته محصولی نوشیدنی‌ها در سازه‌های محیطی شهر تهران به نمایش درآمده‌اند، به طوری که 75 درصد از فعالیت تبلیغاتی این رسته به نوشیدنی‌های سرد و 25 درصد به نوشیدنی‌های گرم اختصاص داشته است. در این بازه زمانی 5 محصول چای، نوشابه، ماءالشعیر، آبمیوه و نوشیدنی‌های سرد تبلیغات محیطی داشته اند. همچنین بیشترین فضای تبلیغاتی توسط ماءالشعیر با بیش از 35 درصد از کل فضای تبلیغاتی و پس از آن چای با 25 درصد ازاین فضا احاطه شده است.

طبق اطلاعات بدست آمده از پلتفرم اُهم در بین نوشیدنی‌های گرم، 4 برند در این بازه زمانی تبلیغات داشته‌اند که چای دبش و چای نهال ب روی هم رفته 95 درصد فعالیت تبلیغاتی را به خود اختصاص داده اند. چای دبش در این بازه زمانی کمپین‌های متفاوتی را در بیش از 50 سازه اکران کرده که به معرفی محصولات خود با پیام‌های زیر پرداخته است:

  • معرفی چای کیسه‌ای با طعم‌های مختلف با پیام "کیسه‌ای اما دم کردنی"
  • معرفی چای سیاه کیسه‌ای به همراه زنجبیل
  • برندینگ چای دبش با پیام "چای را دبش بنوشید"

لازم به ذکر است اطلاعات این گزارش برگرفته از پلتفرم ΩHM (اُهم) است که چندی پیش توسط گروه dnaunion به بهره برداری رسیده است. این پلتفرم در زمینه سنجش اثربخشی تبلیغات محیطی اطلاعات دقیقی در اختیار کسب وکارها می‌گذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شرکت پژوهش بازار رسانه امروز (emrc) در ارتباط باشید.


امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.