اسلاید شو


11/23 1397

bk-hamberders-content-2019

ام بی ای نیوز: با تداوم تعطیلی دولت ایالات متحده آمریکا در سال 2019، این تعطیلی به طولانی ترین مورد در تاریخ این کشور تبدیل می شود. با طولانی تر شدن این روند زندگی عده بیشتری از مردم تحت تاثیر قرار می گیرد. کارمندان دولت در دریافت حقوق با مشکل و افراد منتظر در صف های کنترل ترافیک هوایی با تاخیر رو به رو می شوند.


همزمان با این تعطیلی، برندهای بیشتری از پلتفرم های اجتماعی خود برای حل بعضی از این مسائل بهره می گیرند. در کنار آن برخی برندها از تاثیر تعطیلی بر روی پارک های ملی خوشحال هستند یا مثل برگرکینگ فقط دور ترامپ می چرخند.


در زیر نگاهی به نحوه رفتار برندها در رابطه با صحبت درباره تعطیلی دولت می پردازیم.


برگر کینگ

ترامپ در فضایی صمیمی و شاد یک شب در کاخ سفید میزبان کلمسون تایگرز، تیم رتبه اول مسابقات قهرمانی ملی فوتبال کالج 2019 شد. به دلیلی تعطیلی دولت ترامپ در توییتر اعلام کرد که خرج مهمانی را از جیب خودش می دهد. گزینه های ناهار بهترین پیشنهاد های برگر کینگ، مک دونالد و Wendy بودند. او در تویبتر از سرو بیش از 1000 عدد همبرگر خبر داد که البته از غلط املایی و به تبع آن پاسخ برگر کینگ به این غلط املایی در امان نماند.


Kraft

در حالی که Kraft امکان ارسال پول به بسیاری از کارمندهای بی جیره و مواجب دولت را ندارد، این برند می تواند با غذا به ان ها کمک کند. Kraft میزبان رویداد دو روزه "Kraft Now, Pay Later" در واشنگتن دی. سی از شانزدهم ژانویه است. برند برای افراد نیازمند سبدی کامل پر از محصولات Kraft، مشتمل بر Kraft Mac & Cheese، پنیر طبیعی، Kraft Single، سس های سالاد Kraft، Kraft Mayo و Kraft BBQ، جهت کمک به نغذیه خانواده ها در طول دوران تعطیلی فراهم خواهد کرد. همه آن چیزی که به آن احتیاج دارید فقط یک آیدی دولت است.


این شرکت هیچ پولی از افراد نمی خواهد و کارگران مجبور نیستند که تا زمان بازگشت همه چیز به حالت عادی، اقدام به بازپرداخت هزینه ها کنند. در عوض، kraft از مردم می خواهد که در صورت امکان به انتخاب خود به یک سازمان خیریه کمک کنند.


Columbia Sportswear

بسیاری از شرکت های تولید کننده پوشاک ورزشی پس از دریافت گزارش هایی پیرامون ایجاد مشکل در زمینه پر شدن سطل زباله و خرابکاری، درباره کمبود موانع موجود در پارک های ملی حرف زدند. اخیرا Colunbia Sportswear یک بیانیه از طرف مدیر عامل برند، تیم بویل، را در توییتر منتشر کرد. در حالی که برخی برند ها از مردم خواستند که برای کمک به پاکسازی پارک ها به نیرو های موجود بپیوندند، بویل خواستار خاتمه دادن به مسائل و مشکلات مربوط به تعطیلی دولت شد. به گفته او، دیوار ها نباید روند دسترسی به پارک ها را متوقف کنند. کارگران فدرال نیز نباید در معرض سرما قرار بگیرند.


تعطیلی دولت ترامپ به نفع برندها (قسمت 1)

مترجم: مرضیه فروتن

www.adweek.com


امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود