اسلاید شو


12/24 1398


ام بی ای نیوز: شورای عالی برندهای پوشاک ایران، کمپینی را با عنوان "باهم میگذریم" به منظور ایجاد امید در جامعه اکران کرده است. کمپین #باهم_میگذریم، با هدف ایجاد امید در جامعه و سپری کردن چالش پیشرو برنامه ریزی شده است. شورای عالی برندهای صنعت پوشاک ایران، در این کمپین به مخاطبان یادآور شدند؛ اتفاقات اخیر و شیوع ویروس کرونا نیز، یکی از همان فراز و نشیب‌های است که ایرانیان نمونه آن را کم ندیده و مانند قبل با امید از آنها عبور خواهند کرد.


این کمپین با حضور تمامی برندهای پوشاک ایران که عضو شورای عالی برندهای پوشاک هستند، برنامه‌ریزی و اجرا شده است. برای اطلاع رسانی از این کمپین ویدیوی در خانه درسا با حضور اعضای شورای عالی برندها تهیه شده است. اعضای این شورا در این ویدیو هر کدام جمله‌ای از متن کمپین "یادمان باشد؛ بحران‌های زیادی را در کنار هم پشت سرگذاشته‌ایم. یادمان باشد، نباید اجازه دهیم یک مهمان ناخوانده، امید را از زندگی جمعی‌مان بگیرد. یادمان باشد؛ ما برای آنکه ایران خانه خوبان شد، رنج دوران برده‌ایم..." را می‌خوانند.

ویدیو مورد نظر با استقبال خوبی از طرف مخاطبان و فعالان صنعت پوشاک مواجه و بسیاری از افراد از هشتگ #باهم_میگذریم استفاده کرده‌اند. این کمپین ادامه‌دار خواهد بود و برندهای مانند چرم درسا تمامی فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی خود را تا پایان فروردین با هشتگ کمپین اجرایی خواهند کرد.

شورای عالی برندها در تلاش است، با اکران کمپین #باهم_میگذریم موج امید را در جامعه بخصوص در صنعت پوشاک کشور که این روزها شرایط مطلوبی را سپری نمی‌کند، ایجاد کند. مطمئنا در این روزها گردهم جمع شدن اعضای شورا چالش برانگیز بوده اما آنها برای رسیدن به هدف با یکدیگر هم‌نظر و کمپینی را طراحی کرده‌اند.
تولید و عرضه رایگان ماسک و گان توسط اعضای شورای عالی برندها

اقدامات شورای عالی برندها به همین کمپین محدود نشده و چندی است، اعضای این شورا در اقدامی خودجوش شروع به تولید و دوخت ماسک پارچه‌ای و ارسال رایگان به مراکز درمانی، شهرداری‌ها و نیروهای انتظامی کرده‌اند. کارخانه سله بن و سارک در این کار پیش‌قدم بوده و تصمیم گرفته که در این روزها که ماسک گران شده و حتی در بخشی از شهرها نایاب، اقدام به تولید ماسک کند. مابقی اعضای شورا نیز دست به کار شده و از هم برای حضور در پویش تولید ماسک رایگان دعوت می‌کنند.
mbanews.ir- نرگس فرجی
امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود