• slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
  • slide6
responsive slider by WOWSlider.com v8.8

02/26 1401

خطوط هوایی امارات سی سال خدمت رسانی منحصر به فرد و جذاب به مسافر در طول پرواز را جشن می‌گیرد.

این شرکت هواپیمایی در حالی به سه دهه خدمت رسانی جذاب و همه جانبه به مشتریان افتخار می‌کند که اولین ایرلاینی بود که برای نخستین بار دست به نصب صفحه تلویزیون و نمایشگر بر روی همه صندلی‌ها در همه کلاس‌ها و در سرتاسر ناوگان هوایی خود زد.

در حال حاضر محتوای موجود در سیستم تلویزیونی مسافران (شامل اطلاعات، امکانات ارتباطی و ابزار آلات سرگرمی) آنقدر زیاد است که یک مسافر باید بیش از 500 مرتبه از مبدا دوبی به مقصد سیدنی پرواز کند تا موفق به مطالعه و استفاده از کل کتابخانه موجود در این سیستم شود. حجم محتوای انباشه شده در این سیستم بیش از 300 ساعت فیلم ویدئویی و برنامه‌های تلویزیونی و بیش از 3300 ساعت موسیقی و پادکست را در بر می‌گیرد.

به گفته پاتریک برانلی، معاون ارشد بخش تفریح و سرگرمی در پرواز، زمانی که خطوط هوایی امارات در سال 1992 میلادی صفحه نمایش‌های شخصی را بر روی صندلی تک تک مسافران نصب کرد، این یک نوآوری عظیم در صنعت هواپیمایی به شمار می‌رفت. پیش از این، همه مسافران از وجود یک نمایشگر بزرگ در هر طبقه از هواپیما راضی بودند.

خطوط هوایی امارات از صدور مجوز برای 10 فیلم در ماه، امروز به بیش از 100 فیلم در ماه رسید. در وضعیت فعلی این شرکت هواپیمایی به محتوای بیش از 40 کشور جهان اجازه پخش می‌دهد. محتوای مشاهده شده با توجه به مسیر و نوع مسافرانی که در هر پرواز با هواپیمای امارات از مبدا به مقصد سفر می‌کنند، با یکدیگر متفاوت است.

خطوط هوایی امارات در 30 سال گذشته در این زمینه پیشرو بوده و قصد دارد که در آینده نیز همین روند مثبت را حفظ کند. در عین حال این شرکت هواپیمایی برای سرمایه گذاری مجدد زیاد منتظر نمی‌ماند.

با معرفی ناوگانی جدید شامل هواپیما‌های مدرن‌ از سال 2024 به بعد، نوآوری‌های بیشتری نیز در این رابطه عرضه خواهند شد. نمایشگر‌های بزرگ و با کیفیت 4k، با وای فای سریع تر و بهبود یافته، از جمله پیشرفت‌های هیجان انگیزی است که خطوط هوایی امارات برای آن‌ها برنامه ریزی کرده و در نسل جدید هواپیما‌های سفارشی خود با آن‌ها روبرو خواهیم شد.


www.campaignme.com

امتیاز به این خبر:
دیدگاهها: 0
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.