مصاحبه

«توانا کارت»؛ سامانۀ اعتباری هوشمند ویژۀ فرهنگیان

توانا کارت به‌عنوان یک سامانۀ اعتباری هوشمند ویژۀ فرهنگیان چندی پیش کمپینی را در بستر دیجیتال اجرایی کرد. مجری و ایده‌پرداز این کمپین، آژانس ارتباط تصویر اشاره بود. برای بررسی دقیق این کمپین گفت‌وگویی با علی مؤدب، مدیر بازاریابی و تبلیغات داشتیم که در ادامه می‌خوانید.

مؤدب دربارۀ توانا کارت و زوایای مختلف کمپین اجراشده گفت: «توانا کارت به‌عنوان یک سامانۀ اعتباری هوشمند ویژۀ فرهنگیان طراحی شده است. هدف اصلی توانا کارت تسهیل خرید کالا و خدمات به‌صورت اقساطی و اعتباری است. توانا کارت از خرداد ۱۴۰۲ فعالیت خود را به‌صورت جدی آغاز کرده و در این مدت تعداد زیادی از معلمان توانسته‌اند به خانوادۀ بزرگ توانا بپیوندند. توانا کارت، با هدف افزایش آگاهی گروه مخاطبان دربارۀ برند، چندی پیش کمپینی را در فضای دیجیتال اجرایی کرد. این کمپین بر بستر وب اجرایی شد و در آن سایت‌هایی که گروه مخاطبان، آن‌ها را دنبال می‌کنند، مورد بررسی و استفاده قرار گرفت. بخشی از کمپین نیز بر بستر آپارات اجرا شد. بستری که به دلیل انتشار محتوای آموزشی، مورد توجه فرهنگیان است. با اجرای این شیوه، پیام به گروه مخاطبان وسیعی که در سراسر کشور فعالیت دارند منتقل شد. البته با اجرای کمپین بر بستر دیجیتال، دسترسی به اطلاعات مخاطبان و سنجش رفتار خرید و بهینه‌سازی ارائۀ خدمات نیز امکان‌پذیر شد.»

ما قصد داریم شرایطی را فراهم کنیم که تمامی جامعۀ فرهنگیان کشور از خدمات توانا استفاده کنند. مؤدب در ادامه افزود: «در این کمپین علاوه بر افزایش آگاهی گروه مخاطبان، خدمات مختلف توانا کارت نیز معرفی شد. نتایج به‌دست‌آمده از کمپین قابل توجه بود و ما توانستیم به اهداف تعریف‌شده برسیم. هرچند در طی مسیر با چالش‌هایی هم روبه‌رو شدیم که پس از سنجش بازخوردها و اعمال تغییراتی توانستیم به KPI مناسب برسیم.

«بقای هر کسب‌وکارهای در تدوام در تبلیغات است. تبلیغات تواناکارت نیز به همین کمپین محدود نشده و با سنجش دقیق نتایج و حل موانع موجود، به‌زودی فازهای دیگری را اجرایی خواهیم کرد. همچنین، خدمات دیگری متناسب با نیاز گروه مخاطبان به توانا کارت اضافه خواهند شد که به‌مرور دربارۀ آن‌ها نیز اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

«در این کمپین، دپارتمان دیجیتال آژانس اشاره به‌عنوان مجری و مشاور تبلیغاتی در حل چالش‌ها و اجرای درست کمپین کمک بسزایی به توانا کارت کرد. ایده‌های ارائه‌شده توسط اشاره، راهگشا و تأثیرگذار بود و با اجرای آن‌ها توانستیم به نتایج خوبی برسیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا