خبر

دنیای پاستیل‌های شیبا چه شکلیه؟

شیبای محبوب و دوست‌داشتنی با کمپین «بیا به دنیای پاستیل‌های شیبا» به مخاطبان بزرگ و کوچکش سلامی دوباره کرد. «بیا به دنیای مارهای شیبا»، «بیا به دنیای کوسه‌های شیبا» و «بیا به دنیای خرس‌های شیبا» شعارهایی است که در کمپین وسیع این برند، پیش روی مخاطبانش قرار گرفته است. شیبای ماجراجو با این پیام‌ها برای بچه‌ها داستان‌پردازی می‌کند و آن‌ها را به سرزمین‌ کوسه‌ها، مارهای بازیگوش، خرس‌های مهربان و … می‌برد. پاستیل شیبا برندی شناخته‌شده و بالغ بین مخاطبان کودک و بزرگسال است که با این کمپین به یادآوری خاطرات خوش گذشته پرداخته است. یادآوری اصالت، کیفیت و به روز بودن شیبا که حالا با شعارهای تازه همه این‌ها را بیان می‌کند.

این کمپین از اول دی ماه با صدا و تصویر کودکی که از پدرش می‌پرسد: «دنیای پاستیل‌های شیبا چه شکلیه» وارد تیزرهای تبلیغاتی صدا و سیمای ملی شد و تا پایان بهمن ماه ادامه یافت.  شیبا، مهمانِ تبلیغات متروی تهران هم بود و در تمام ایستگاه‌های قطار شهری با شور و نشاط حضور داشت. این برند دوست‌داشتنی روی بیلبوردهای شهری تهران و شهرستان‌ها نیز رفته است و بچه‌ها را به ماجراجویی دعوت می‌کند. علاوه بر این موارد، مخاطبان  شاهد تبلیغات نقاط فروش شیبا نیز بودند.

بخش دیگری از این کمپین نیز تبلیغات دیجیتال است که تا هفته دوم اسفند در فضاهای اینستاگرام، تلگرام و آپارات ادامه پیدا می‌کند و دنیای رنگی سرزمین‌های شیبا را به تصویر می‌کشد. با نزدیک شدن به نوروز هم ایونت‌های این کمپین در اسفندماه و به مدت یک هفته اجرا خواهد شد.

اما در لندینگ پیج شیبا هم می‌توانید با واردکردن اطلاعات تماس خود، عضو سرزمین‌ شیبا شوید؛ کارت عضویت بگیرید و با مشارکت در این کمپین در فضای مجازی خود، فرصت شرکت در قرعه‌کشی و دریافت جوایز پیدا کنید. همچنین اجرای سمپلینگ کمپین هم در تمام سوپرمارکت‌های تهران شروع شده و پاستیل‌های شیبا با طعم‌های خوشمزه‌اش، چون همیشه مهمان خانه ایرانی‌ها می‌شود و لحظات خوشی در ذهن به جای می‌گذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا