خبر

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف با حمایت توسن آکادمی برگزار می‌شود

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف «spaghetti contest5»، سوم اسفندماه توسط گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) و با حمایت توسن آکادمی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

مسابقات کد نویسی مبهم رویدادي است که برای تخمین مهارت برنامه‌نویسان در نوشتن کدهاي ناخوانا یا در اصطلاح  (Dirty Code)برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در طی این رقابت برای حل چالش‌های روز بازار راه حل ارائه می‌کنند.

این مسابقه با رویکرد ﺷﻨﺎﺳﺎیی اﺳﺘﻌﺪادﻫﺎي ﺑﺮﺗﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌نویسی کشور، توسعه مهارت و دانش کسب و کاری برنامه‌نویسان در صنعت فناوری اطلاعات کشور برگزار می‌شود و از مهمترین مزیت‌های شرکت در آن برای ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﻧﻮﯾﺴﺎن می توان به یادگیری، تمرین، رﻗﺎﺑﺖ و اﺳﺘﺨﺪام در ﺷﺮکت‌ﻫﺎي ﻣﻌﺘﺒﺮ اشاره کرد. کدنویسان برای شرکت در این مسابقه، سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداز ظهر رقابت می‌کنند و برگزیدگان این رویداد از امکان استخدام در شرکت های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

توسن آکادمی با هدف حمایت از آموزش و توسعه برنامه‌نویسی، تبادل تجربه و به اشتراک‌گذاری خلاقیت و دانش در جامعه برنامه نویسان جوان از این رویداد حمایت می‌کند و به عنوان حامی اصلی پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف علاوه بر عضویت در کمیته سیاست‌گذاری، تیم داوری، مشاوره و نظارت بر عملکرد شرکت‌کنندگان، با برگزاری کارگاه آموزشی در خلال برگزاری مسابقه با این رویداد مشارکت دارد.

مهمترین ماموریت توسن آکادمی، توسعه یادگیری و کسب تجربه برای حمایت از دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان در ورود به بازار کار است و این مجموعه با هدف انتقال دانش و تجربه در مهرماه ۱۴۰۰ توسط شرکت توسن راه‌اندازی شده است. ورود به توسن آکادمی برای تمام علاقه‌مندان آزاد است و دانشجویان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و کارجویان می‌توانند به راحتی از خدمات و آموزش‌های آن بهره‌مند شوند.

پنجمین مسابقه کدنویسی مبهم دانشگاه شریف، سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعداز ظهر با حمایت توسن آکادمی، پارک علم و فناوری و … در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می‌شود و برگزیدگان این رقابت‌ها از امکان استخدام در شرکت‌های برتر حوزه فناوری برخوردار می‌شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا