گزارش

پنج دلیل استفاده از انیمیشن در تبلیغات

همزمان با پیشرفت فناوری ، انقلابی در استفاده از انیمیشن در تبلیغات ایجاد و ثابت شده است که استفاده از انیمیشن در اکثر موارد موثر است زیرا می تواند گزینه بسیار جذاب تری به جای تبلیغات سنتی باشد و در جذب مخاطب نیز قوی عمل می کند. اما چرا استفاده از انیمیشن در تبلیغات اهمیت دارد؟ مطالعات نشان داده است که طی یک سال گذشته، استفاده از انیمیشن در تبلیغات بیش از ۴۰٪ افزایش یافته است، تبلیغات متحرک که به خوبی تولید شده اند بازدید از سایت ها را افزایش داده و در بهینه سازی دیده شدن یک برند در موتور جستجوی گوگل و همچنین بهبود فروش اینترنتی نیز موثرند. تبلیغات متحرک مقرون به صرفه است و نتیجه می دهد. بنابراین چرا نباید از انیمیشن در کمپین تبلیغاتی استفاده کرد؟

جذابیت بالاتر

تماشای انیمیشن به طور کلی سرگرم کننده است و جذابیت بالاتری نسبت به تبلیغات سنتی ایجاد می کند.انیمیشن غالباً شامل جنبه های طنز یا کمدی است که بیننده را برای مدت طولانی تری سرگرم می کند.

افزایش خلاقیت

انیمیشن به شما امکان می دهد خلاقیت بسیار بیشتری داشته باشید زیرا تقریباً می توانید هر چیزی را در انیمیشن ارائه دهید ، لازم نیست همانطور که در مورد فیلم های رئال تبلیغاتی انجام می دهید ، در انیمیشن نیز به آنچه واقع بینانه به نظر می رسد پایبند باشید. ادغام داستان های رئال با داستان های انیمیشنی نیز روش خوبی برای جلب توجه

بیننده برای مدت طولانی است.

ایجاد ارتباط سازنده با مخاطب

انیمیشن می تواند ماهیت برند شما را به تصویر بکشد و دقیقاً همان چیزی را بیان کند که می خواهید مخاطبان شما در مورد محصول یا خدمات شما درک کنند.انیمیشن تبلیغاتی به طور کلی شامل فیلم های کوتاه است که به وضوح و به سرعت ارتباط برقرار می کنند و اطلاعات را به روشی خلاقانه انتقال می دهند.

از شخصیت سازی تا ترغیب مخاطب به دنبال کردن برند شما

یک تبلیغ متحرک می تواند کل اهداف مبارزات تبلیغاتی شما را به صورت مختصر خلاصه کند، انیمیشن به شما امکان می دهد شخصیت هایی را خلق کنید که نیازی به واقع گرایی ندارند و به شما این امکان را می دهد تا هنگام بازگو کردن داستان خود تخیل بیننده را تحریک کنید. یک نقش انیمیشن در تبلیغات این است که به بهبود ارتباط شما با مشتریان احتمالی کمک می کند. همه افراد برای آشنایی با محصول شما صفحات سایت یا متون تبلیغاتی را نمی خوانند، اما انیمیشن می تواند قدرت تخیل کاربران را ترغیب کند تا برای مدتی طولانی تر برندتان را دنبال کنند.

افزایش قدرت پیش فروش

شما می توانید قبل از اینکه یک محصول فیزیکی را در دسترس خریداران قرار دهید، محصولات خود را با استفاده از انیمیشن پیش فروش کنید. انیمیشن به شما امکان می دهد یک محصول را بدون آن که حضور فیزیکی داشته باشد به نمایش بگذارید، افزون بر این ها، انیمیشن جلوه های ویژه ، نور و رنگ را برای جذابیت بیشتر مخاطب امکان پذیر می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا